search

چگونگی تغییر رمز وایرلس

[ پنهان کردن ]
تغییر رمز وایرلس یا وای فای دلایل می تواند دلایل زیادی داشته باشد. ولی مهمترین علت آن اختصاص الگویی پیچیده تر برای امنیت بالاتر آن و تنظیم گزینه های امنیتی آن بر روی مواردی ایمین تر است. به هر حال علت هرچه که باشد نیاز به تغییر رمز مودم و یا اکسس پوینت برای بسیاری پیش آمده است.
چگونگی تغییر رمز وایرلس

چگونگی تغییر دادن رمز وای فای مودم های TP-Link


برای اینکار به صفحه تنظیمات مودم میرویم،داخل آدرس بار پنجره مرورگر خود IP مودم که 192.168.1.1 می باشد را تایپ کرده و کلید Enter را بفشارید.
از شما نام کاربری و کلمه عبور میخواهد،برای هردو کلمه admin را با حروف کوچک وارد کنید ، پنجره تنظیمات مودم TP-Linkباز میشود ، به قسمت Interface Setup بروید ، بر روی کلمه Wireless کلیک کرده ، در این صفحه شما می بایست در قسمت Pre-Shared Key پسورد یا همان کلمه عبور را وارد کنید.
برای امنیت بیشتر و جلوگیری از هک پسورد شما بهتر است که Authentication Type بر روی WPA2-PSK باشد.
پسورد شما باید بیشتر از 8 و کمتر از 64 کاراکتر باشد.
پس از انجام این تغییرات ارتباط شما با مودم قطع می شود و شما می بایست مجددا به مودم متصل شده و رمز عبور را وارد نمایید.

چگونگی تغیر رمز وای فای مودم های D-link


مرورگر خود را باز کرده سپس به آدرس Gateway خود بردید. این آدرس معمولا 192.168.1.1 است. در صورتی که این آدرس کار نکرد آدرس 192.168.0.1 را امتحان نمایید. سپس از شما نام کاربری و رمز عبور خواسته می شود که به صورت پیش فرض admin را به عنوان نام کاربری وارد نمایید و برای کلمه عبور admin ( یا در برخی موارد عدم نیاز به وارد کردن پسورد) را وارد نمایید.
بر روی تب setap کلیک کنید و سپس منوی wireless setting را انتخاب نمایید. در پایین صفحه بر روی Manual Wireless Network Setup کلیک نمایید.
در صفحه باز شده به پایین صفحه رفته و گزینه Security Mode را بر روی WPA-Personal قرار دهید تا گزینه های مربوط به امنیت آن نشان داده شوند.
به صورت زیر فیلدهای نشان داده شده را تکمیل کنید:
قسمت WPA Mode را بر روی WPA2 Only (فقط الگوریتم WPA2) یا گزینه Auto قرار دهید.
در قسمت Cipher Type نیز که روش رمزگذاری پکت ها TKIP و AES را انتخاب کنید.
در قسمت Pre-Shared Key رمز عبور دلخواه خود را وارد نمایید.
سپس برای ذخیره نهایی آن را save نمایید.

نحوه تغییر دادن رمز وای فای مودم های linksys


ابتدا مانند مودم های قبلی مرورگر خود را باز کرده سپس به آدرس Gateway خود بردید. این آدرس معمولا 192.168.1.1 است. در صورتی که این آدرس کار نکرد آدرس 192.168.0.1 را امتحان نمایید. سپس از شما نام کاربری و رمز عبور خواسته می شود که به صورت پیش فرض admin را به عنوان نام کاربری وارد نمایید و برای کلمه عبور admin ( یا در برخی موارد عدم نیاز به وارد کردن پسورد) را وارد نمایید.
پس از ورود به پنل مودم به تب Wireless رفته و بر روی Wireless Security کلیک کنید.
در صفحه جدید، گزینه Security Mode را بر روی WPA2-Personal قرار داده تا تنظیمات مربوط به امنیت آن نشان داده شوند. توصیه می شود این فیلد را بر روی WPA2-Personal تنظیم نمایید.
در قسمت Cipher Type نیز که روش رمزگذاری پکت ها TKIP و AES را انتخاب کنید.
در قسمت Pre-Shared Key رمز عبور دلخواه خود را وارد نمایید.
آن را save کنید و برای پس از اتصال دوباره به مودم رمز وارد شده را استفاده نمایید.

عبارات جستجو شده مرتبط: چگونگی تغییر رمز وایرلس ، تغییر رمز وای فای ، how to change wifi password ، چگونه رمز وای فای را تغییر دهیم ، نحوه تغییر زمز وایرلس ، روش های تغییر رمز وایر لس ، نحوه تغییر دادن رمز وای فای مودم های linksys ، چگونگی تغیر رمز وای فای مودم های D-link ، چگونگی تغییر دادن رمز وای فای مودم های TP-Link ، تغییر دادن رمز وای فای Linksys و Cisco ، چرا رمز عبور را تغییر می‌دهیم ، تغییر دادن رمز وای فای symphony ، تغییر دادن رمز وای فای huawei ، تغییر رمز وای فای مودم های تی پی لینک ، نحوه تغییر رمز وای فای مودم های دی لینک ، روش تغییر رمز وای فای مودم های tp link ، چگونه رمز وای فای مودم d-link را تغییر دهم ، چگونه رمز وای فای مودم tp-link را تنغییر دهم ، رمز وای فای مودم های linksys و cisco ، how to change wifi password of tp-link modems and routers T how change wifi password for d-link modem and routers