search

چگونه ایمیل موقت بسازیم

[ پنهان کردن ]
ساخت ایمیل های موقت به صورت کلی توصیه نمی شود ولی در برخی از موار کاربران نیاز به ایجاد ایمیل یا همان پست الکترونیک موقت دارند. علت چنین نیازی می تواند عدم نیاز مراجعه فرد به ایمیل خود و یا نیاز به ثبت نام در وب سایتها و یا اپلیکیشین هایی است که ایمیل های اسپم یا همان هرزنامه زیادی ارسال می کنند.

چگونه ایمیل موقت بسازیم

ساخت ایمیل موقت


یکی از وب سایت های ارائه دهنده این سرویس tempmailaddress.com است. این وب سایت با هر مراجعه به آن بصورت خودکار یک ایمیل موقت می سازد.که آدرس آن در بالای صفحه قابل مشاهده است. همچنین شما به راحتی از طریق inbox در دسترس است.

یکی دیگر از ارائه دهندگان این سرویس وب سایت getnada.com است.شما با کلیک ب روی get me an inbox می توانید یک ایمیل تصادفی درست کرده و از آن استفاده نمایید.

توصیه های ایمنی برای استفاده از ایمیل های موقت


اکثر اوب سایت هایی که چنین سرویسی را ارائه می دهند دارای یک شرکت قابل اعتماد نبوده و خطر دزدیده شدن اطلاعات شما و یا سوء استفاده از آن ها وجود دارد. بنابراین توصیه می کنیم که برای دریافت اکانت های مهم و حساس و یا ارسال ایمیل های حاوی اطلاعات حساس از این قبیل وب سایت ها استفاده نکنید.

همچنین بخوانید:
چگونه امنیت ایمیل را بالا ببریم
چگونه ایمیل بفرستیم

عبارت های جستجو شده مرتبط:
ساخت ایمیل موقت، چگونه ایمیل موقت بسازیم ، چگونگی ساخت ایمیل موقت، روش ساخت ایمیل سریع و موقت، را های ساخت ایمیل موقت، چگونه ایمیل موقت را فعال کنیم، how to make temporary email, easy ways to make temporary emails ، ساخت ایمیل یکبار مصرف ، سرویس ایمیل موقت ، پست الکترونیک موقت